Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil – zapowiedź nowego dokumentu Netflixa

27 stycznia 2021 | Newsy

Netflix zaprasza nas na miejsce zbrodni. W sieci pojawił się plakat promujący nowy dokumentalny program noszący tytuł Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil. Ujawniono także plakat promujący serial.

Za reżyserię tego dokumentu odpowiada Joe Berlinger, twórca słynnej trylogii Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty, Taśmy Teda Bundy’ego i Paradise Lost.

Projekt ten ma za zadanie przybliżyć nam niesławne miejsca współczesnej przestępczości. Hotel Cecil przez długi czas powiązany był z dziwnymi wydarzeniami. Dochodziło w nim do tajemniczych zgonów, często przebywali w nim również seryjni mordercy. Fabuła dokumentu skupi się na 2013 roku, kiedy to przebywająca w hoteli Elisa Lam zniknęła, elektryzując media i detektywów. To wydarzenie rozpoczęło nową erę niesławnej renomy tego hotelu, który zyskał sobie już miano jednego z najbardziej nikczemnych miejsc w Los Angeles.

cecil2

Premiera produkcji już 10 lutego 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z czterech odcinków.

Źródło: comingsoon, slashfilm

ZOBACZ TEŻ  He-Man i władcy wszechświata – Netflix planuje kontynuację animacji z lat 80.!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram