Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil – zapowiedź nowego dokumentu Netflixa

}

Data: 27 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprasza nas na miejsce zbrodni. W sieci pojawił się plakat promujący nowy dokumentalny program noszący tytuł Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil. Ujawniono także plakat promujący serial.

Za reżyserię tego dokumentu odpowiada Joe Berlinger, twórca słynnej trylogii Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty, Taśmy Teda Bundy’ego i Paradise Lost.

Projekt ten ma za zadanie przybliżyć nam niesławne miejsca współczesnej przestępczości. Hotel Cecil przez długi czas powiązany był z dziwnymi wydarzeniami. Dochodziło w nim do tajemniczych zgonów, często przebywali w nim również seryjni mordercy. Fabuła dokumentu skupi się na 2013 roku, kiedy to przebywająca w hoteli Elisa Lam zniknęła, elektryzując media i detektywów. To wydarzenie rozpoczęło nową erę niesławnej renomy tego hotelu, który zyskał sobie już miano jednego z najbardziej nikczemnych miejsc w Los Angeles.

cecil2

Premiera produkcji już 10 lutego 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z czterech odcinków.

Źródło: comingsoon, slashfilm

ZOBACZ TEŻ  He-Man i władcy wszechświata – Netflix planuje kontynuację animacji z lat 80.!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.