Przeczytano:

Myszka Miki powraca!

15 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Disney ma wspaniałą wiadomość dla fanów Myszki Miki. Zamówiono właśnie zupełnie nowy serial animowany noszący tytuł The Wonderful World of Mickey Mouse opowiadający o niesamowitych przygodach tytułowego bohatera, jego dziewczyny i przyjaciół.

Będzie to seria krótkometrażowych, trwających około siedmiu minut filmików. Zobaczymy jak Myszka Miki wraz ze swoją dziewczyną Minnie i przyjaciółmi – Donaldem, Daisy, Goofy i Pluto wyrusza na swoje największe dotąd przygody, poruszając się po dziki i szalonym świecie.

Seria inspirowana będzie różnymi światami ukazywanymi w parkach rozrywki Disneya. Pojawią się także inne postacie znane z studia Myszki Miki.

Paul Rudish jest reżyserem i producentem wykonawczym. Za muzykę do serii odpowie Christopher Willis.

Źródło: darkhorizons

Nowa seria zadebiutuje w dzień urodzin Myszki Miki tj. 18 listopada. W tym roku zadebiutuje 10 pierwszych odcinków. Dziesieć kolejnych zaplanowane jest na lato 2021 roku.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również