w

Myszka Miki powraca!

klub przyjaciol myszka miki disney mickey

Disney ma wspaniałą wiadomość dla fanów Myszki Miki. Zamówiono właśnie zupełnie nowy serial animowany noszący tytuł The Wonderful World of Mickey Mouse opowiadający o niesamowitych przygodach tytułowego bohatera, jego dziewczyny i przyjaciół.

Będzie to seria krótkometrażowych, trwających około siedmiu minut filmików. Zobaczymy jak Myszka Miki wraz ze swoją dziewczyną Minnie i przyjaciółmi – Donaldem, Daisy, Goofy i Pluto wyrusza na swoje największe dotąd przygody, poruszając się po dziki i szalonym świecie.

Seria inspirowana będzie różnymi światami ukazywanymi w parkach rozrywki Disneya. Pojawią się także inne postacie znane z studia Myszki Miki.

Paul Rudish jest reżyserem i producentem wykonawczym. Za muzykę do serii odpowie Christopher Willis.

Źródło: darkhorizons

Nowa seria zadebiutuje w dzień urodzin Myszki Miki tj. 18 listopada. W tym roku zadebiutuje 10 pierwszych odcinków. Dziesieć kolejnych zaplanowane jest na lato 2021 roku.

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the walking dead

Seriale o zombie – nasze subiektywne, najlepsze 13 propozycji

screen shot 2020 09 15 at 10.17.08 am

The Mandalorian sezon 2. – zobaczcie oficjalną zapowiedź!