Ms. Marvel zadebiutuje przed She-Hulk

}

Data: 10 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dyrektor generalny Disney+ Bob Chapek potwierdził wcześniejsze doniesienia na temat kolejności premier seriali należących do MCU.

W tym roku swoją premierę będą mieć trzy seriale. 30 marca zadebiutuje Moon Knight. Potem latem Ms. Marvel, a w ostatnim kwartale roku She-Hulk.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel. Kamala przedstawiana jest jako wielka fanka Avengersów. Od zawsze starała się znaleźć swoje miejsce na świecie i udało jej się to dopiero, gdy zyskała supermoce, które upodobniły ją do superbohaterów, których zawsze podziwiała. W roli głównej debiutantka Iman Vellani.

She-Hulk skupi się zaś na Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczono jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość. Tytułową bohaterkę portretuje Tatiana Maslany.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  She-Hulk – rozpoczęły się zdjęcia do serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.