Ms. Marvel – nowa członkini w obsadzie serialu Marvela

}

Data: 23 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Choć zdjęcia do kolejnego serialu rozwijającego Kinowe Uniwersum Marvela już trwają to obsada nie została jeszcze do końca skompletowana. Swój angaż otrzymała właśnie młoda, nie mająca jeszcze zbyt dużego doświadczenia aktorka Laurel Marsden.

Marsden w ostatnim czasie wystąpiła w krótkiej produkcji Quibi – Survive. W powstającym dla Disney + serialu wcieli się ona w Zoe Zimmer. Postać ta początkowo w komiksach przedstawiana była wrogo w stosunku do Kamali Khan i jej przyjaciół Bruno i Nakia. Potem jednak zaprzyjaźniła się z nimi.

Obecnie zdjęcia do Ms. Marvel trwają w Atlancie. Potem ekipa przenieść ma się do Bangkoku w Tajlandii. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan, w tej roli nowicjuszka Iman Vellani. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What If...? - zwiastun i plakat animacji Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.