w

Ms. Marvel – nowa członkini w obsadzie serialu Marvela

zoe
fot. valerie hills

Choć zdjęcia do kolejnego serialu rozwijającego Kinowe Uniwersum Marvela już trwają to obsada nie została jeszcze do końca skompletowana. Swój angaż otrzymała właśnie młoda, nie mająca jeszcze zbyt dużego doświadczenia aktorka Laurel Marsden.

Marsden w ostatnim czasie wystąpiła w krótkiej produkcji Quibi Survive. W powstającym dla Disney + serialu wcieli się ona w Zoe Zimmer. Postać ta początkowo w komiksach przedstawiana była wrogo w stosunku do Kamali Khan i jej przyjaciół Bruno i Nakia. Potem jednak zaprzyjaźniła się z nimi.

Obecnie zdjęcia do Ms. Marvel trwają w Atlancie. Potem ekipa przenieść ma się do Bangkoku w Tajlandii. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan, w tej roli nowicjuszka Iman Vellani. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ferajna z baker street 6

Ferajna z Baker Street – nowa kryminalna propozycja dla młodzieży od Netflixa

00086f3b4wbqu3tu c122 f4

The First Lady – rola Eleanor Roosevelt obsadzona!