Ms. Marvel – Iman Vellani jako Kamala Kahn na pierwszych zdjęciach

}

Data: 13 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas wczorajszego wydarzenia Disney+ Day w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące serial Ms. Marvel. Możemy na nich zobaczyć debiutantkę Iman Vellani, która wciela się w tytułową bohaterkę.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Kamala przedstawiona jest jako wielka fanka Avengersów. Od zawsze starała się znaleźć swoje miejsce na świecie i udało jej się to dopiero, gdy zyskała supermoce, które upodobniły ją do superbohaterów, których zawsze podziwiała.

Za reżyserię serialu odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah oraz Meera Menon i Sharmeen Obaid-Chinoy. Scenariusz do Ms. Marvel napisał Bisha K. Ali.

Premiera serialu na Disney+ latem 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ms. Marvel i Andor z premierami w drugiej połowie 2022 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.