Ms. Marvel i Andor z premierami w drugiej połowie 2022 roku

}

Data: 12 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Na dwa kolejne seriale należące do MCU od Disney+ przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak potwierdziła dyrektor finansowa Christine McCarthy, zgodnie z obecnym harmonogramem Ms. Marvel i Andor zadebiutują dopiero w drugiej połowie 2022 roku.

Ms. Marvel pierwotnie swoją premierę miała mieć jeszcze w tym roku, ale ze względu na serial Hawkeye, jej debiut przesunięty został na początek 2022 roku. Teraz jednak okazuje się, iż to nie koniec przesunięć.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan, w tej roli nowicjuszka Iman Vellani. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Również serial Andor pojawić ma się na platformie Disney+ w podobnym czasie. Ten zaś opowiada o Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. W roli tytułowej Diego Luna.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – Netflix możliwym nowym domem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.