Mroczne pożądanie – zwiastun finałowego sezonu erotycznego thrillera Netflixa

26 września 2021 | Newsy

Netflix prezentuje pierwszą zapowiedź drugiego i zarazem finałowego sezonu serialu Mroczne pożądanie. To meksykański thriller erotyczno-psychologiczny, który zadebiutował w lipcu ubiegłego roku z pierwszym sezonem liczącym 18 półgodzinnych odcinków.

Jeśli Twoim najmroczniejszym pragnieniem jest znów zobaczyć Almę i Daría razem, to Twoje życzenie właśnie się spełnia. Sezon finałowy serialu Mroczne pożądanie w 2022 roku.

Mężatka Alma wyjeżdża na weekend, który zapewnia jej cały wachlarz emocji – rozbudza namiętność, kończy się tragedią i zmusza do zadania trudnych pytań o najbliższych. Podczas tych paru dni Alma wdaje się w romans z Dario. Po powrocie do domu nie może zapomnieć o tym wyskoku, jej życie zamienia się w piekło. Niewinna przygoda przeradza się w gorącą pasję i niebezpieczną obsesję. Na jaw wychodzą także skrywane tajemnice.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Creepshow - Adrienne Barbeau dołącza do obsady!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram