Mroczne materie

Mroczne materie – kogo zobaczymy w obsadzie?

30 lipca 2018 | Newsy

j

Autor: Ania Walter

Serial Mroczne materie ma być ekranizacją popularnej trylogii napisanej przez Philipa Pullmana. Akcja powieści rozrywa się w równoległych światach, przez które podróżuje para bohaterów – Lyra i Will. W 2007 powstał film będący adaptacją pierwszej części Złoty Kompas, jednak z powodu niewystarczającej popularności, nie doczekał się kontynuacji. Nowa produkcja powstaje dla BBC1.

James McAvoy

Źródło: The Mary Sue

Ruth Wilson

Źródło: Just Jared

Lin Manuel- Miranda

Źródło: Just Jared

W rolę głównej bohaterki Lyry wcieli się Dafne Keen (Logan), natomiast James McAvoy (Split) zagra jej wuja Asriela. Do obsady dołączyła również Ruth Wilson (znana z serialu The Affair) obsadzona w roli pani Coulter. Lin Manuel- Miranda (Marry Poppins powraca) zagra areonautę Lee Scoresby’ego.

ZOBACZ TEŻ  Mroczne materie sezon 2. - zobaczcie zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ania Walter

Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!