comingsoon

Mr. Robot sezon 4. – plakat finałowego sezonu!

Mr. Robot to amerykański serial o cyberprzestępcach, który zebrał liczne grono fanów. Doczekał się trzech sezonów, a czwarty finałowy jest właśnie w fazie produkcji. W sieci pojawił się pierwszy plakat promujący finał serialu.

Czwarty sezon Mr. Robot ma składać się z 12. odcinków. Serial produkuje stacja USA Network, a w Polsce oglądać go możemy za pośrednictwem Canal +. Premiera finału zaplanowana jest na bieżący rok, ale dokładna data nie została jeszcze podana. Sądząc po plakacie być może premiera odbędzie się w grudniu.

Mr. Robot opowiada historię Elliota Aldersona, który cierpi na fobie społeczne. Pracuje w dużej korporacji zajmującej się cyberbezpieczeństwem, jednak praca w panującym systemie mu nie odpowiada. Pewnego dnia poznaje tajemniczego Mr. Robota, który to wprowadza go w plan zniszczenia korporacyjnej Ameryki. Elliot będąc mistrzem w hakowaniu oraz pracując w jednej z korporacji jest dla dowódcy anarachistycznej grupy fsociety kompanem idealnym. Razem rozpoczynają walkę o wolność społeczeństwa. Elliot z czasem dowiaduje się także kim naprawdę jest Mr. Robot. Ostatni sezon pokaże nam nową fazę relacji łączących Elliota z anarchistą.

Twórcą serialu jest Sam Esmail, a w rolach głównych występują Rami Malek i Christian Slater.

unnamed 6
comingsoon

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.