Mr. Mayor – zwiastun nowej komedii od NBC

}

Data: 26 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

NBC opublikowało pełną zapowiedź swojego nowego komediowego serialu Mr. Mayor, w którym zobaczymy losy pewnego mężczyzny pragnącego zostać burmistrzem Los Angeles.

Mr. Mayor to produkcja stworzona w formie sitcomu. Odpowiadają za nią Tina Fey i Robert Carlock. W głównej roli występuje Ted Danson. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Holly Hunter, Bobby Moynihan, Vella Lovell i Kyla Kenedy.

https://www.youtube.com/watch?v=aRsp_VZ1phc&feature=emb_title

Fabuła serialu śledzi emerytowanego biznesmena, który kandyduje na burmistrza Los Angeles, aby udowodnić sobie, że wciąż ma to 'coś’. Kiedy nieoczekiwanie zwycięża musi zbudowac swój program polityczny, zapracować na szacunek największych krytyków i naprawić relacje ze swoją nastoletnią córką, a wszystko pomiędzy szukaniem najlepszej drogi dla jednego z najbardziej szalonych miast Ameryki.

Premiera serialu 7 stycznia 2021 roku.

Źródło: slashfilm

ZOBACZ TEŻ  Miasto długów – pierwszy serial Super Polsatu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.