Mr Big powróci w kontynuacji Seksu w wielkim mieście

}

Data: 27 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla HBO Max powstaje kontynuacja kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Do swojej roli po latach powróci Chris Noth, który ponownie wcieli się w postać Johna Jamesa Prestona zwanego Mr Big, będącego prawdziwą miłością Carrie.

Jestem podekscytowany mogąc ponownie pracować z Chrisem Nothem. Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział tej historii bez naszego Pana Biga? – powiedział Michael Patrick King, producent wykonawczy

Limitowana kontynuacja ma składać się z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Zdjęcia do niej ruszyć mają jeszcze w tym roku, mówi się, iż późną wiosną, a więc można powiedzieć ekipę od wejścia na plan dzielą już dni.

Powstający projekt nosi tytuł And Just Like That. Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Do swoich ról powrócą odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Ujrzymy historię kobiet po pięćdziesiątce, które będą mieć do czynienia z realnymi problemami ludzi w tym wieku. Bohaterki nie będą na nowo przeżywać drugiej młodości.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.