Moon Knight – pełny zwiastun i plakat serialu Disney+

}

Data: 18 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Wczoraj wieczorem zadebiutował pełny zwiastun serialu Moon Knight, który daje nam spojrzenie na zagubienie głównego bohatera w odkrywanych przez niego tożsamościach. Widzimy także Moon Knighta w pełnym księżycowym stroju. Wygląda rewelacyjnie.

Oprócz zwiastuna w sieci zadebiutował także plakat, który potwierdza wspomnianą wcześniej datę premiery. Moon Knight zadebiutuje już 30 marca 2022 roku.

Moon Knight opowiada o Stevenie Grantcie, w tej roli Oscar Isaac, spokojnym pracowniku sklepiku z pamiątkami, który nękany jest przez wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Tego ostatniego od niechybnej śmierci ocalił bóg księżyca Khonshu. Teraz Moon Knight posiada wielką siłę i wytrzymałość oraz wiele tożsamości. Za ich sprawą wciągnięty zostaje w śmiertelną wojnę bogów rozgrywającą się na tle współczesnego i starożytnego Egiptu.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Moon Knight – May Calamawy dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.