Moon Knight – nowe grafiki promujące serialowym

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Oczekiwany serial Marvela Moon Knight trafi na platformę Disney+ już 30 marca tego roku. Jego promocja trwa już od jakiegoś czasu. Właśnie zapoznać możemy się z nowymi grafikami, które pochodzą z t-shirtów trafiających właśnie do sprzedaży.

Podobają się Wam?

Moon Knight opowiada o Stevenie Grantcie, w tej roli Oscar Isaac, spokojnym pracowniku sklepiku z pamiątkami, który nękany jest przez wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Tego ostatniego od niechybnej śmierci ocalił bóg księżyca Khonshu. Teraz Moon Knight posiada wielką siłę i wytrzymałość oraz wiele tożsamości. Za ich sprawą wciągnięty zostaje w śmiertelną wojnę bogów rozgrywającą się na tle współczesnego i starożytnego Egiptu.

Moon Knight to bohater, który debiutuje w produkcji live-action. Jak zapowiadają jednak ludzie odpowiedzialni za MCU pojawi się on w kolejnych filmach należących do uniwersum.

Serial ten składa się z 6 odcinków.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Michael C. Hall z "Dextera" w "Safe" - nowym serialu Netflixa - data premiery i zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.