Monsters at Work – nadchodzi serialowa kontynuacja pełnometrażowej animacji Potwory i spółka

19 maja 2021 | Newsy

Disney i Pixar przedstawiają pierwszą teaserową zapowiedź serialowej kontynuacji filmu Potwory i spółka. Na platformę Disney+ zmierza Monsters at Work.

Patrząc na poniższą zapowiedź produkcja ta również ma szanse stać się wielkim hitem. Będzie zabawnie, dziwnie i kolorowo.

Akcja serialu rozgrywa się zaledwie dzień po tym jak w filmie Potwory i spółka elektrownia produkująca energię z krzyku zmieniła całkowicie swoją politykę. Okazało się, iż śmiech generuje o wiele więcej energii. Dzięki niemu miasto Monstropolis nie ma problemu z energią. Główny bohater sequela to Taylor Tuskmon, pełen zapału młody potwór, najlepszy uczeń marzący o zostaniu idealnym potworem. Kiedy jednak dostaje posadę w firmie Potwory i spółka odkrywa, iż polityka firmy całkowicie się zmieniła. Musi teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zostać ekspertem od śmiechu zamiast strachu.

Premiera serialu na Disney+ już 2 lipca 2021 roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Wichry wojny po raz kolejny zostaną zaadaptowane na serial

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy