Mój agent – początek zdjęć do nowego serialu Player.pl

}

Data: 10 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Player Original. Produkcja nosi tytuł Mój agent, a jej format opiera się na francuskiej produkcji opowiadającej o codziennej pracy członków agencji aktorskiej.

Bohaterami serialu będą agenci, którzy pod swoją opieką będą mieć największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Wśród nich znajdą się Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska). Wspierają ich asystenci – Ewa (Anna Cieślak) i Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka.

Los agencji, w której pracują staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami, cała czwórka będzie musiała walczyć o przetrwania jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak), dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawia, że rozpoczyna pracę w agencji, u boku ojca i…wbrew jego woli – czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

W rolach gwiazd obsługiwanych przez agencję wystąpią znani aktorzy, którzy wcielą się w samych siebie. W pierwszym odcinku wystąpi Magdalena Cielecka, a w drugim – Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska. W każdym odcinku w roli wiodącej pojawi się gościnnie inna polska gwiazda.

TVN od razu zamówił dwa sezony serialu Mój agent. Pierwsza seria, do której od kwietnia trwają zdjęcia składać ma się z sześciu odcinków, a jej premiera planowana jest na jesień tego roku. Drugi sezon zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Już w listopadzie premiera 3. sezonu serii Eli Roth: Historia horroru

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

3 komentarze

 1. Ewa

  jestem bardzo ciekawa tego serialu, uwielbiam Cielecką i nie znam seriali w których grała, które by mi się nie podobały czekam na premierę na player

  Odpowiedz
 2. Marcela

  Czytałam zajawki i zapowiada się bardzo ciekawie. Nie mogę się doczekać kiedy ruszy na player.

  Odpowiedz
 3. Zołza

  Kocham ten serial w oryginale więc chętnie zobaczę polską wersję. Oby szybko pojawił się na player.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.