Mo – zwiastun komediowego serialu Netflix o trudach życia imigranta

}

Data: 10 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun komediowego dramatu Mo wyprodukowanego przez A24. Za jego powstanie odpowiadają Mohammed Amer i Ramy Youssef.

Serial opiera się luźno na historii Amera, który dorastał jako uchodźca palestyński w Teksasie. Amer wciela się w fabularyzowaną wersję samego siebie.

Mo Najjar balansuje na granicy dwóch kultur, trzech języków i całych ton absurdu jako uchodźca z Palestyny, który jest zawsze o krok od uzyskania azylu na drodze do amerykańskiego obywatelstwa. Wraz z rodziną — niezłomną i uduchowioną matką, siostrą i starszym bratem — ucieka do Houston w Teksasie. Traktując śmiech jako lekarstwo na wszelkie bolączki, Mo stara się znaleźć swoje miejsce, choć w tym nowym życiu czekają na niego różne komplikacje.

Solvan “Slick” Naim wyreżyserował serial. W jego obsadzie są także Teresa Ruiz, Farah Bsieso, Omar Elba i Tobe Nwigwe.

Mo składa się z 8-półgodzinnych odcinków. Premiera serialu 24 sierpnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy – zwiastun kolejnego anime od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.