Młody Sheldon

Młody Sheldon dostanie dwa nowe sezony!

25 lutego 2019 | Newsy

Jak widać spin-off Teorii wielkiego podrywu radzi sobie nadzwyczaj dobrze, bowiem stacja CBS złożyła zamówienie od razu na 3. i 4. sezon produkcji, co oznacza, iż do 2021 roku serial nie zniknie z anteny.

Młody Sheldon opowiada o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów Teorii wielkiego podrywu, której finałowy sezon jest właśnie emitowany na antenie CBS.  W tytułowej roli Iain Armitage. Twórcami produkcji są Chuck Lorre i Steven Molaro. Pracowali oni także nad pierwowzorem. Jim Parsons, odtwórca Sheldona w flagowym serialu, tu pełni rolę narratora.

Obecnie emitowany jest 2. sezon produkcji.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej wyraziste serialowe dzieci – 14 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram