Miniserial o powodzi tysiąclecia już wkrótce na Netflixie

26 marca 2021 | Newsy

Już wkrótce powstanie sześcioodcinkowy dramat katastroficzny pt. Wielka Woda opowiadający o powodzi jaka nawiedziła Polskę w 1997 roku. Tragedia ta doprowadziła do śmierci 56 osób, a straty oszacowano na 3,5 mld dolarów.

Zdjęcia do tego projektu zaczną się już latem 2021 roku. Natomiast premiera na Netflixie jest zaplanowana na drugą połowę 2022 roku.

ZOBACZ TEŻ  Wielka woda – Netflix ogłasza obsadę serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Tryniszewska

Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram