Przeczytano:

Jonathan Groff

Mindhunter – prawdopodobnie nie doczekamy się 3. sezonu

25 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Produkcja trzeciego sezonu serialu Mindhunter parę miesięcy temu została zawieszona z powodu innych zawodowych zobowiązań producenta Davida Finchera. Teraz dochodzą nas wieści jakoby nigdy miał on nie powstać, a bynajmniej nie w najbliższym czasie.

W jednej z ostatnich swoich wypowiedzi Fincher potwierdził, że obecnie stworzenie nowego sezonu tego kryminalnego serialu jest bardzo mało prawdopodobne. Główny powód to bardzo czasochłonna i kosztowna produkcja. Przyznał on, iż praca nad dwoma sezonami Mindhuntera wyczerpała go zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Dodał także, iż to zbyt kosztowny serial, w porównaniu do widowni jaką zebrał.

Także suma sumarum jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Po prostu Netflixowi nie opłaca się wykładać kolejnej kasy na produkcję, która nie przyciągnęła wystarczającej liczby widzów.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również