Mimic – Paul W.S. Anderson tworzy serial o zmutowanych owadach!

5 sierpnia 2020 | Newsy

Paul W.S. Anderson został producentem wykonawczym i reżyserem pilotażowego odcinka nowego telewizyjnego serialu Mimic. Jak donosi portal Deadline produkcja ta ma być adaptacją opowiadania Donalda A. Wollheima, już raz przeniesionego na szklany ekran w formie pełnometrażowego filmu przez Guillermo del Toro w 1997 roku.

Projekt powstaje dla telewizji Miramax. Jim Danger Gray został showrunnerem i scenarzystą.

Fabuła Mimic skupi się wokół genetycznie zmodyfikowanych owadów, które niebezpiecznie ewoluują i zaczynają zagrażać ludziom.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [12.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram