Miłość, śmierć i roboty sezon 2. – zobaczcie zwiastun dla dorosłych!

11 maja 2021 | Newsy

W sieci pojawił się nowy zwiastun dla dorosłych animowanej produkcji Netflixa Miłość, śmierć i roboty. Pełen jest on przemocy, seksu i wulgaryzmów. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Tim Miller i David Fincher przedstawiają drugą część antologicznego serialu pełnego przerażających istot i czarnego humoru. Zobaczymy m.in. nagich gigantów, świąteczne demony oraz oszalałe roboty. Krótkie animowane opowieści należą do różnych gatunków, od science fiction, po horror, aż do komedii.

Podobnie jak pierwszy sezon ten również jest mocno różnorodny pod względem rodzaju animacji i fabuły. Pomimo, iż odcinki mają podobne elementy tematyczne, każdy wydaje się mieć własny styl i ton.

Premiera drugiej serii tej animacji już 14 maja 2021 roku. Sezon ten składa się z ośmiu epizodów.

Miłość, śmierć i roboty doczekał się już zamówienia na trzeci sezon, który również składał będzie się z ośmiu epizodów. Jego premiera w 2022 roku.

Źródło: comicbookmovie

ZOBACZ TEŻ  Catherine The Great otrzymała datę premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram