Miłość, śmierć i roboty sezon 2. – zobaczcie zwiastun dla dorosłych!

}

Data: 11 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się nowy zwiastun dla dorosłych animowanej produkcji Netflixa Miłość, śmierć i roboty. Pełen jest on przemocy, seksu i wulgaryzmów. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Tim Miller i David Fincher przedstawiają drugą część antologicznego serialu pełnego przerażających istot i czarnego humoru. Zobaczymy m.in. nagich gigantów, świąteczne demony oraz oszalałe roboty. Krótkie animowane opowieści należą do różnych gatunków, od science fiction, po horror, aż do komedii.

Podobnie jak pierwszy sezon ten również jest mocno różnorodny pod względem rodzaju animacji i fabuły. Pomimo, iż odcinki mają podobne elementy tematyczne, każdy wydaje się mieć własny styl i ton.

Premiera drugiej serii tej animacji już 14 maja 2021 roku. Sezon ten składa się z ośmiu epizodów.

Miłość, śmierć i roboty doczekał się już zamówienia na trzeci sezon, który również składał będzie się z ośmiu epizodów. Jego premiera w 2022 roku.

Źródło: comicbookmovie

ZOBACZ TEŻ  Catherine The Great otrzymała datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.