Michael Imperioli w obsadzie 2. sezonu serialu Biały lotos

}

Data: 7 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Michael Imperioli, aktor znany z serialu Rodzina Soprano otrzymał angaż do drugiego sezonu satyrycznego serialu HBO Biały lotos.

Imperioli jest obecnie pierwszą oficjalnie ogłoszoną osobą, która należy do obsady kontynuacji. Wcielić ma się on w rolę Dominica Di Grasso, mężczyzny podróżującego ze swoim ojcem i synem, który właśnie ukończył college.

W drugim sezonie podobno powrócić w obsadzie ma Jennifer Coolidge, ale informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Kontynuacja Białego lotosa rozgrywać ma się w całkowicie nowej lokalizacji. Poznamy także nowe postaci, które osiedlają się na wakacjach w innym obiekcie hotelowym o tej samej nazwie.

Serial Biały Lotos podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

Twórcą, scenarzystą i reżyserem serialu jest Mike White.

Źródło: Comingsoon


ZOBACZ TEŻ  Biały Lotos – nowy serial komediowy HBO autorstwa Mike’a White’a

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.