Przeczytano:

Miasto długów – pierwszy serial Super Polsatu

22 07 2020 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Trwają zdjęcia do pierwszego serialu dedykowanego stacji Super Polsat. Produkcja nosi tytuł Miasto długów i na antenie stacji zadebiutuje już jesienią.

Serial emitowany będzie codziennie, a więc spodziewać możemy się kolejnej produkcji typu Barwy szczęścia czy M jak miłość. Miasto długów opowie o pracy trojga windykatorów – Sławomira Murka, Olega Szewczyka o pseudonimie Buźka i Nadii Polczak. Każde z nich pochodzi z innego środowiska, posiadają bogaty życiorys co przekłada się na ich zawodową skuteczność. Łączy ich powszechnie pogardzana praca, w której pomaga im para zabawnych opryszków Ron i Glaca.

Za reżyserię serialu odpowiadaja jan Hryniak, Łukasz Tunikowski i Tomasz Matuszczak. W obsadzie aktorskiej znajdują się Andrzej Hausner, Modest Ruciński, Karolina Czarnecka, Kondrad Kapica, Michał Wołczyk i Sebastian Cybulski.

Plenery Miasta długów znajdują się na warszawskiej Pradze. Premiera serialu zaplanowana jest na połowę października br.

Źródło: press

1 komentarz

  1. Agata

    Na „miasto długów” natrafiłam przypadkiem- wykończona po pracy bezmyślnie przerzucałam kanały aż coś przykuło moją uwagę. Ku mojemu zaskoczeniu, to naprawdę niezły serial, taki lekko kryminalny, fajnie trzyma w napięciu do końca odcinka i co ważne, w głównych rolach ciekawi, nieograni aktorzy. Polecam.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również