w

Miasto długów – pierwszy serial Super Polsatu

miastodlugowserialnews 655
press

Trwają zdjęcia do pierwszego serialu dedykowanego stacji Super Polsat. Produkcja nosi tytuł Miasto długów i na antenie stacji zadebiutuje już jesienią.

Serial emitowany będzie codziennie, a więc spodziewać możemy się kolejnej produkcji typu Barwy szczęścia czy M jak miłość. Miasto długów opowie o pracy trojga windykatorów – Sławomira Murka, Olega Szewczyka o pseudonimie Buźka i Nadii Polczak. Każde z nich pochodzi z innego środowiska, posiadają bogaty życiorys co przekłada się na ich zawodową skuteczność. Łączy ich powszechnie pogardzana praca, w której pomaga im para zabawnych opryszków Ron i Glaca.

Za reżyserię serialu odpowiadaja jan Hryniak, Łukasz Tunikowski i Tomasz Matuszczak. W obsadzie aktorskiej znajdują się Andrzej Hausner, Modest Ruciński, Karolina Czarnecka, Kondrad Kapica, Michał Wołczyk i Sebastian Cybulski.

Plenery Miasta długów znajdują się na warszawskiej Pradze. Premiera serialu zaplanowana jest na połowę października br.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tak czy owak por h o por b hbo europe 1000 150x150

Tak czy owak – nowy hiszpański serial HBO Europe

bez tytulu 2 150x150

Julie and the Phantoms – poznajcie obsadę nowego serialu Netflixa