Miasteczko South Park – klip promujący 25. sezon

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Comedy Central opublikowała klip promujący 25. sezon komediowego serialu animowanego dla dorosłych Miasteczko South Park.

Pierwszy odcinek nowej serii zacznie się od Dnia Piżamy. Cała czwarta klasa za nieokazanie szacunku nauczycielowi, decyzją dyrektora zostaje pozbawiona przywilejów wynikających z tego dnia. Eric Cartman jest zrozpaczony. Reszta uczniów również. Nie mają oni zamiaru godzić się na restrykcję, jednak dyrektor upiera się przy swoim. Ciekawi co z tego wyniknie?

Premiera odcinka już jutro, tj. 2 lutego 2022 roku.

Miasteczko South Park to animowana seria przedstawiająca losy czterech zwariowanych przyjaciół z trzeciej klasy: Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego. Ich miasteczko South Park w Kolorado leży pod aktywnym wulkanem, często odwiedza je UFO i dzieją się tam niestworzone rzeczy. Pierwszy sezon wyemitowany został w 1997 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Outlander – Starz ogłasza datę premiery 6. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.