w

Netflix na następne miesiące – nowe sezony Dark i Dom z Papieru

netflix
Źródło: Netflix

Podczas konferencji See What’s Next w Rzymie Netflix ogłosi swoje plany na najbliższe miesiące. Na otwarciu wydarzenia wystąpił prezes firmy, Reed Hastings. Mamy już pierwszą porcję nowości.

Dark

Netflix
Źródło: Netflix

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu Dark wyruszą już 25 lipca. Filmowcy będą kręcić nowe odcinki m.in. w okolicach Berlina.

Dom z papieru

netflix
Źródło: Netflix

Po sukcesie dwóch pierwszych sezonów Domu z papieru potwierdzono przygotowanie trzeciego sezonu serialu. Kolejny skok profesora zobaczymy w 2019 roku.

Dogs of Berlin

netflix
Źródło: Netflix

Netflix udostępnił także pierwsze zdjęcie z Dogs of Berlin – drugiego oryginalnego serialu niemieckiego. Pierwszym serialem z Niemiec był Dark.

Konferencja Netflixa w Rzymie

netflix
Źródło: Netflix

W jednym z paneli wzięły udział m.in. Agnieszka Holland i Kasia Adamik – reżyserki pierwszego polskiego serialu oryginalnego stworzonego dla Netflixa1983. Oprócz nich wypowiadali się twórcy Dogs of Berlin – Sigi Kamml, ekipa odpowiedzialna za Generation Q : François Florentiny oraz Javier Ambrossi i Javier Calvo od serialu Paquita Salas. 

Netflix zaprezentował dziś aż 10 nowych europejskich projektów. Znalazło się wśród nich 7 oryginalnych seriali. Ogłoszono pierwszy holenderski serial Netflix, ponadto seriale Mortel (Francja), The Wave (Niemcy), Luna Nera (Włochy), trzeci sezon Domu z papieru, (Hiszpania), jak również brytyjskie produkcje The English Game oraz Turn Up Charlie. Netflix ogłosił też dwa seriale dokumentalne oraz filmy pełnometrażowe.

Więcej informacji wkrótce.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mr. mercedes

Data premiery 2 sezonu Mr. Mercedes

NetflixOriginalsFromEurope BehindtheCamera NetflixSWNRome2018 1

Netflix: See What’s Next – Podsumowanie konferencji