Mental – nowy serial Polatu najpierw trafi na Polsat Box Go

}

Data: 21 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Polsatu Mental opowiadający o losach czwórki przyjaciół z zakładu psychiatrycznego najpierw trafi do serwisu Polsat Box Go. Dopiero później pojawi się na antenie stacji.

Dokładna data premiery serialu w Polsat Box Go nie została podana, ale z naszych ustaleń wynika, że odbędzie się ona w przeciągu kilku tygodni, a więc prawdopodobnie na wiosnę.

Bohaterowie produkcji nie potrafią odnaleźć się w otaczającej ich rzeczywistości. Czworo młodych ludzi: Maria (Sandra Drzymalska), Jaskółka (Martyna Byczkowska), Wiktor (Mateusz Górski) i Kogut (Kacper Olszewski). Są u progu dorosłego życia, a już czują się osaczeni przez problemy, z którymi muszą się mierzyć.

Początkujący stand-uper Wiktor nie potrafi zarządzać finansami i popada w coraz większe długi. Maria nie radzi sobie w nowej pracy jako salowa, przytłacza ją też kolejny związek. Jaskółka jest prześladowana w szkole z powodu swojego nietypowego wyglądu. Z kolei Kogut nie nadąża za specyficznym rozrywkowym trybem życia swojego ojca (Michał Czernecki).

Każdy z bohaterów zaczyna mieć problemy ze zdrowiem psychicznym i zostaje skierowany na leczenie do szpitala psychiatrycznego. Tam rodzi się między nimi przyjaźń. Oddziałem, na którym się znajdują kieruje Ordynator Kern – postać równie profesjonalna jak i komiczna (w tej roli Janusz Chabior).

Mental opiera się na fińskim serialu stacji YLE.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Deadly Class i Happy! skasowane!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.