Mecenas Porada powróci z 2. sezonem

}

Data: 18 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczęły się już zdjęcia do drugiego sezonu serialu Polsatu Mecenas Porada. Fanów produkcji z pewnością ucieszy ta wiadomość.

Serial opowiada o prawniczce prowadzącej niewielki punkt porad prawnych. Mecenas Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta jednak, zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją…

Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną – koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą…

Druga seria ukaże nam nowego managera galerii oraz nowych najemców. Będziemy także świadkami trudnej walki pomiędzy Kasią a Aleksem. Czy pomimo przeciwności losy ich miłość zwycięży?

W głównej roli powraca Aleksandra Domańska. Drugi sezon serialu Mecenas Porada prawdopodobnie jesienią zadebiutuje w Polsat Box Go, a potem trafi na antenę Polsatu.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Michael Imperioli w obsadzie 2. sezonu serialu Biały lotos

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.