Mecenas Porada od marca w Polsacie

}

Data: 9 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy serial Mecenas Porada. Produkcja opowiada o prawniczce prowadzącej niewielki punkt porad prawnych.

Mecenas Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta jednak, zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją…

Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną – koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą…

W głównej roli Aleksandra Domańska. Partnerują jej Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Piotr Gąsowski, Monika Krzywkowska i Katarzyna Zawadzka.

Serial zadebiutuje 2 marca o godzinie 20:00. Mecenas Porada od jesieni ubiegłego roku dostępna jest w serwisie Polsat Box Go. Produkcja liczy 12. około 45-minutowych odcinków.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Mecenas Porada – ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.