Mayfair Witches – Daddario na pierwszym wideo promującym serial

}

Data: 4 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC ujawniła pierwszą, co prawda krótką, ale dającą nam odczuć atmosferę, zapowiedź serialu Mayfair Witches.

Produkcja ta opiera się na trylogii Anne Rice Lives of the Mayfair Witches. Główna bohaterka to Rowan, młoda i bardzo zdolna neurochirurg, która odkrywa, iż w jej żyłach płynie krew czarownic. Na domiar złego ujawniają się jej ukryte dotąd moce. Zmagając się z nimi musi poradzić sobie także ze złowrogą obecnością, która jak się okazuje nawiedza jej rodzinę od pokoleń.

Wideo ukazuje nam aktorkę Alexandrę Daddario, która wciela się w Rowan. Przechodzi ona przez bramę na teren przerażającą wyglądającego starego domu, w którym jak dalej widać dochodzi do jakichś rytuałów.

Premiera serialu Mayfair Witches planowana jest na początek 2023 roku.

To nie jedyny serial AMC opierający się na powieściach Anne Rice. Zaledwie dwa dni temu zadebiutowała telewizyjna wersja Wywiadu z wampirem.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Carnival Row – poznajcie głównych bohaterów na nowych teaserach serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.