Maya Erskine dołącza do obsady serialu o Obi-Wanie Kenobim

}

Data: 23 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Ciągle powiększa się obsada serialu Disney+ poświęconego postaci Obi-Wan Kenobiego. Swój angaż otrzymała właśnie aktorka Maya Erskine znana m.in. z serialu PEN15.

Erskine wcieli się w drugoplanową postać. Szczegóły jej roli nie są znane. Ma wystąpić w co najmniej trzech odcinkach serialu Obi-Wan Kenobi.

Do roli powraca Ewan McGregor, który wcieli się w tytułową postać. Hayden Christensen ponownie sportretuje Dartha Vadera.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym miesiącu. Premiera w 2022 roku.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Serial o Obi-Wan Kenobim będzie limitowaną produkcją!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.