Maya Erskine dołącza do obsady serialu o Obi-Wanie Kenobim

23 kwietnia 2021 | Newsy

Ciągle powiększa się obsada serialu Disney+ poświęconego postaci Obi-Wan Kenobiego. Swój angaż otrzymała właśnie aktorka Maya Erskine znana m.in. z serialu PEN15.

Erskine wcieli się w drugoplanową postać. Szczegóły jej roli nie są znane. Ma wystąpić w co najmniej trzech odcinkach serialu Obi-Wan Kenobi.

Do roli powraca Ewan McGregor, który wcieli się w tytułową postać. Hayden Christensen ponownie sportretuje Dartha Vadera.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym miesiącu. Premiera w 2022 roku.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Serial o Obi-Wan Kenobim będzie limitowaną produkcją!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!