Masters of the Air – rozpoczęto zdjęcia do wojennego miniserialu

}

Data: 27 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Oficjalnie rozpoczęła się produkcja miniserialu Masters of the Air, którego akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Za produkcję tą odpowiadają twórcy takich miniseriali jak Kompania braci i Pacyfik.

Projekt trafi na platformę Apple TV+. Jego fabuła opiera się na książce Donalda L. Millera. Poznamy losy żołnierzy należących do 8 Armii Powietrznej Stanów Zjednoczonych, którzy doprowadzili do kapitulacji III Rzeszy.

bez tytulu 10

Tutaj link do wpisu Fukunagi na Instagramie.

W serialu wystąpią mi.n Austin Butler, Callum Turner, Anthony Boyle, Nate Mann i Raff Law. Autorami scenariusza i producentami wykonawczymi są John Orloff, Graham Yost, Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga.

Masters of the Air pierwotnie trafić miało na HBO, będąc zakończeniem wojennej trylogii, jednak stacja ta nie dała mu zielonego światła na produkcję. Projekt uratowało Apple TV+. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Green Eggs and Ham – jest data premiery nowej animacji od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.