Mare z Easttown – nowy kryminalny serial HBO z Kate Winslet w roli głównej

}

Data: 19 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Nowy serial HBO Mare z Easttown będzie podążać śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. W tytułową rolę wciela się wielokrotnie nagradzana Kate Winslet.

Serial opowie o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

W głównej roli Kate Winslet. W pozostałych rolach występują: Julianne Nicholson jako Lori Ross, najlepsza przyjaciółka Mare z dzieciństwa; Jean Smart jako Helen, matka Mare; Angourie Rice jako Siobhan Sheehan, nastoletnia córka Mare; Evan Peters jako detektyw Colin Zabel, wezwany do pomocy Mare w prowadzonym przez nią śledztwie; Guy Pearce jako Richard Ryan, lokalny profesor twórczego pisania; Cailee Spaeny jako Erin McMenamin, wyobcowana nastolatka mieszkająca ze swoim wybuchowym ojcem; David Denman jako Frank Sheehan, były mąż Mare; John Douglas Thompson jako Chief Carter, szef Mare w Departamencie Policji Easttown; Patrick Murney jako Kenny McMenamin, ojciec Erin; James McArdle jako diakon Mark Burton; Sosie Bacon jako Carrie Layden, matka Drew i była dziewczyna Kevina; Joe Tippett jako John Ross, szkolna miłość i mąż Lori; Neal Huff jako kuzyn Mare, ojciec Dan Hastings.

Mare z Easttown to koprodukcja HBO oraz spółki wiip. Twórcą, pełniącym jednocześnie obowiązki scenarzysty, showrunnera i producenta wykonawczego jest Brad Ingelsby. Za reżyserię odpowiada Craig Zobel, który jest także producentem wykonawczym.

Polska premiera serialu Mare z Easttown odbędzie się dzień po światowym debiucie, tj. 19 kwietnia w HBO GO oraz HBO. Serial liczy 7 odcinków.

Źródło: news prasowy za HBO

ZOBACZ TEŻ  Mare z Easttown – nowy serial HBO Brada Ingelsby'ego z Kate Winslet w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.