Mare z Easttown – Kate Winslet na plakacie i zwiastunie kryminalnego serialu HBO

}

Data: 1 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało nowa zapowiedź limitowanego serialu Mare z Easttown, w którym to Kate Winslet wciela się w policjantkę badającą sprawę pewnego morderstwa.

Serial opowie o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Twórcą serialu Mare z Easttown pełniącym jednocześnie obowiązki scenarzysty, showrunnera i producenta wykonawczego jest Brad Ingelsby. Za reżyserię odpowiada Craig Zobel, który jest także producentem wykonawczym.

Premiera serialu w niedzielę 18 kwietnia 2021 roku na HBO. Produkcja pojawi się także w ofercie HBO Max. Mare z Easttown składa się z siedmiu odcinków. W Polsce serial trafi na platformę HBO GO dzień po światowej premierze.

mare2

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mare z Easttown – nowy kryminalny serial HBO z Kate Winslet w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.