Mare of Easttown – Guy Pearce dołącza do obsady limitowanego serialu HBO

}

Data: 10 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Guy Pearce dołączył właśnie do obsady limitowanego serialu HBO Mare of Easttown. Wystąpi on u boku Kate Winslet. Aktor zastąpił Bena Milesa, który musiał zrezygnował z roli z powodu konfliktów w harmonogramie.

Pearce wcieli się w Richarda Ryana, profesora, który wiele lat temu napisał naprawdę niesamowitą powieść, ale nigdy nie osiągnął oczekiwanego sukcesu. Winslet z kolei sportretuje Mare Sheehan, detektyw z małego miasteczka z Pensylwanii, której życie zaczyna rozpadać się na kawałki, w trakcie gdy bada lokalne morderstwo.

Pearce i Winslet spotkali się już na planie miniserialu Mildred Pierce również powstałego dla HBO.

W serialu występują także Julianne Nicholson, Jean Smart, Angourie Rice, Evan Peters, Cailee Spaeny David Denman, John Douglas Thompson, Patrick Murney, James McArdle, Sosie Bacon, Joe Tippett i Neal Huff.

Scenarzystą i producentem wykonawczym Mare of Easttown jest Brad Inglesby, który pełni również rolę showrunnera w serialu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Big Bang Theory - czy Penny i Leonard doczekają się dziecka?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.