Przeczytano:

Marc Webb wyreżyseruje adaptację komiksów R.L. Stine’a Just Beyond

16 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Disney+ zamówiła adaptację serii graficznych powieści R.L. Stine’a Just Beyond. Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków serialu odpowiada Marc Webb. Możliwe, że pokieruje także resztą.

Za scenariusz Just Beyond odpowiada Seth Graham-Smith. Produkcja ma być antologią i łączyć w sobie dwa odrębne, ale jakże często łączone gatunki – komedię i horror. Fabuła opowiadać będzie o przygodach uczniów gimnazjum, którzy podobnie jak w Gęsiej skórce, napotykają na różne przerażające postacie i biorą udział w nadnaturalnych wydarzeniach.

Zobaczymy m.in. jak grupa dzieci zauważy tworzącą się bramę do innego, przerażającego wymiaru, która znajduje się w ich szkole. Na Ziemi wylądują także Marsjanie, z której to porwią ciała dwójki dzieci. Poznamy także pewne rodzeństwo, które wraz z wujem bierze udział w wyprawie naukowej na odległą wyspę, gdzie czyha na nich śmiercionośna bestia.

R.L. Stine bierze aktywny udział w tej adaptacji. Jest bowiem współproducentem wykonawczym. Data premiery Just Beyond nie jest na razie znana. W Atlancie trwają prace na planie.

Źródło: The Hollywood Reporter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również