Maniac – nowy serial Netflixa – mamy pierwsze informacje!

19 kwietnia 2018 | Newsy

j

W serialu w reżyserii Cary’ego Fukunagi występują naprawdę wielkie gwiazdy – Emma Stone i Jonah Hill. Maniac opowiada historię dwojga nieznajomych, których połączył nie do końca udany test leków.

Jest to nowa realizacja norweskiego serialu o tym samym tytule – w poprzedniej wersji bohater żyje w kilku równoległych rzeczywistościach, a jego ciało pozostaje w szpitalu.

Nowa komedia będzie natomiast dotyczyć dwojga uczestników testów farmaceutycznych, którzy zostają poddani eksperymentom, w których mogą żyć w świecie swoich fantazji. Nie będzie jednak tak idealnie. Bardzo szybko okaże się, że poza przyjemnymi momentami, bohaterowie będą musieli stawić czoła różnym niebezpieczeństwom.

Serial będzie miał (tradycyjne już) 10 odcinków i jego premiera będzie jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TEŻ  The Undoing – Kidman i Grant w zwiastunie limitowanego serialu HBO

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!