Maniac

MANIAC – nowy serial z Emmą Stone i Jonah Hillem. Poznaj datę premiery.

30 lipca 2018 | Newsy

j

Autor: Ania Walter

Netflix wypuścił teaser 10-odcinkowego serialu Maniac. Reżyserem nowej serii jest Cary Fukunaga, odpowiedzialny między innymi za produkcję Detektywa.

Dwoje nieznajomych zostaje ofiarami badania farmaceutycznego, które przynosi efekty dalekie od zamierzonych. W rolach głównych wystąpili Emma Stone oraz Jonah Hill. Możemy spodziewać się psychodelicznej, czarnej komedii z oscarową obsadą. Premierę zapowiedziano na 21 września.

Zobacz zapowiedź:

ZOBACZ TEŻ  Dolina Krzemowa sezon 6. - jest nowa zapowiedź finału serii!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ania Walter

Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram