Maniac – raczej nie doczekamy się 2. sezonu

25 września 2018 | Newsy

j

Cary Fukunaga nie planuje stworzyć drugiego sezonu Maniaca.

Maniac z Emmą Stone i Jonahem Hillem jest jedną z najgłośniejszych premier Netfliksa w ostatnim czasie. Nic więc dziwnego, że spekuluje się powstanie jego kontynuacji. W wywiadzie udzielonym Business Insider twórca serialu, czyli Cary Fukunaga, zdradził, iż nie planuje powrócić na plan Maniaca.

Jeżeli więc Netflix postanowi kontynuować miniserial, będzie musiał znaleźć sobie nowego reżysera. Cary Fukunaga chce skupić się na nowych projektach.

Źródło: Business Insider

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – Sapkowski na planie serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram