Mamo, wróć i Rok za rokiem – nowe miniseriale na CBS Europa

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W grudniu kanał CBS Europa zaprasza widzów na premiery dwóch wyjątkowych i emocjonujących miniseriali. Na antenie pojawi się trzyodcinkowy dramat rodzinny Mamo, wróć, czyli historia o Marie i Gregu, małżeństwie z 19-letnim stażem i z trójką dzieci. Natomiast Rok za rokiem to fascynujący, futurystyczny dramat opowiadający o tym, w jaki sposób Wielka Brytania powoli zmienia się w dyktaturę. Serial śledzi losy zwykłej, manchesterskiej rodziny na przestrzeni 15 lat dynamicznych przemian politycznych i społecznych.

Główną bohaterką Mamo, wróć jest kobieta imieniem Marie. Po 19 latach związku Marie decyduje się na rozstanie z mężem. Jest znudzona małżeństwem i postanawia „zacząć na nowo”. Greg nie może zrozumieć decyzji żony. Nie wszystko w ich życiu się układało, lecz jest przecież trójka dzieci. Stopniowo poznajemy powody decyzji Marie, a także charaktery poszczególnych członków rodziny. Każde z nich przeżywa na swój sposób rozpad rodziny. Niebawem Marie i Greg spotkają się w sądzie, walcząc o prawo do dzieci. To kameralny dramat rodzinny o zaskakującej sile wyrazu.

1. odcinek serialu Mamo, wróć zostanie wyemitowany już dziś, tj. 6 grudnia o 21:00.

Z kolei Rok za rokiem to fantastyka wyjątkowo bliska, czyli manchesterska rodzina i zmieniający się świat… Rok 2019. Vivian Rook, bizneswoman z ambicjami politycznymi, wywołuje skandal swoimi bezpośrednimi sądami wygłoszonymi w telewizyjnym programie. Gdy elity są oburzone, zwykli ludzie zachwycają się szczerością aspirującej polityczki. Tymczasem pochodząca z Manchesteru rodzina Lyonsów świętuje narodziny dziecka Rosie – jednej z czwórki rodzeństwa wychowanego przez babcię Muriel. Wkrótce poznajemy losy członków tej zwyczajnej rodziny żyjącej w świecie niebezpiecznie zmierzającym do dyktatury.

Premiera 6-odcinkowego serialu Rok za rokiem zaplanowana jest na 13 grudnia o godzinie 21:00.

Obie produkcję pochodzą z Wielkiej Brytanii.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter – sezon 3. pojawi się o wiele później

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.