Mammals – zwiastun czarnej komedii Amazona

}

Data: 18 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Studios prezentuje zwiastun serialu Mammals. W tej czarnej komedii występują James Corden i Sally Hawkins.

Mammals przybliży nam historię Jamiego, szefa kuchni, którego świat wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa szokujące sekrety dotyczące swojej ciężarnej żony – Amandine. Jamie wraz ze swoim szwagrem Jeffem poszukuje odpowiedzi na dręczące go pytania. To powoduje również rozłam w małżeństwie Jeffa z siostrą Jamiego – Lue.

Serial w dużej mierze koncentruje się na zawiłościach małżeństwa. Byciu w tej instytucji społęcznej bardzo często towarzyszą takie uczucia jak: smutek, żal, napięcie, miłość, zdrada oraz przyjaźń. Co dzieje się po znalezieniu tego ”jedynego”? Czy umiemy dotrzymać obietnic będąc tylko ludźmi?

Reżyserią Mammals zajęła się Stephanie Laing. W obsadzie serialu oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Meila Kreilling i Colin Morgan.

Premiera Mammals już 11 listopada na Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon Prime Video

ZOBACZ TEŻ  Już niedługo rozpoczną się zdjecia do 2. sezonu serialu ''Władca Pierścienie: Pierścienie Władzy''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.