w

Magicy – powstanie 5. sezon serialu!

Dzisiaj na stacji SYFY odbędzie się premiera 4. sezonu serialu Magicy i wraz z tą premierą stacja ogłosiła, że złożyła zamówienie na kontynuację produkcji.

Serial opowiada o przygodach przyjaciół, którzy są studentami magii na Uniwersytecie Brakebills. W ostatniej serii bohaterom udało się przywrócić magię na świecie, jednak użycie aż takiej siły spowodowało u nich utratę pamięci, przez co stali się jakby nowymi osobami. W tym sezonie przyjdzie im zmierzyć się z przerażającym potworem, będącym pasożytem, zmieniającym ciała i dostosowującym je do swoich potrzeb. W finale 3. sezonu udało przejąć mu się ciało Eliota.

Do obsady należą m.in. Jason Ralph (Quentin), Stella Maeve (Julia), Hale Appleman (Eliot), Arjun Gupta (Wiilliam), Summer Bishil (Margo) oraz Olivia Taylor Dudley (Alice). Producentami są John McNamara, Sera Gamble, Chris Fisher, Henry Alonso Myers i wytwórnia Groundswell Productions. Pomysł serial oparty jest na bestsellerowych powieściach Leva Grossmana.

Źródło: tvline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Supernatural

Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

Bradley James

The Liberator – Bradley James gwiazdą nowego serialu Netflixa