Magicy – powstanie 5. sezon serialu!

}

Data: 23 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Dzisiaj na stacji SYFY odbędzie się premiera 4. sezonu serialu Magicy i wraz z tą premierą stacja ogłosiła, że złożyła zamówienie na kontynuację produkcji.

Serial opowiada o przygodach przyjaciół, którzy są studentami magii na Uniwersytecie Brakebills. W ostatniej serii bohaterom udało się przywrócić magię na świecie, jednak użycie aż takiej siły spowodowało u nich utratę pamięci, przez co stali się jakby nowymi osobami. W tym sezonie przyjdzie im zmierzyć się z przerażającym potworem, będącym pasożytem, zmieniającym ciała i dostosowującym je do swoich potrzeb. W finale 3. sezonu udało przejąć mu się ciało Eliota.

Do obsady należą m.in. Jason Ralph (Quentin), Stella Maeve (Julia), Hale Appleman (Eliot), Arjun Gupta (Wiilliam), Summer Bishil (Margo) oraz Olivia Taylor Dudley (Alice). Producentami są John McNamara, Sera Gamble, Chris Fisher, Henry Alonso Myers i wytwórnia Groundswell Productions. Pomysł serial oparty jest na bestsellerowych powieściach Leva Grossmana.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  O czym nie śni się fizykom – serialowi podróżnicy w czasie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.