Made for Love – pierwsza zapowiedź czarnej komedii z Cristin Milioti od HBO Max

}

Data: 24 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało pierwszą zapowiedź oraz plakat nadchodzącej produkcji Made for Love. To czarna komedia z elementami science fiction.

W głównej roli występuje Cristin Milioti, która wciela się w Hazel Green, kobietę która próbuje uwolnić się z nieszczęśliwego małżeństwa z socjopatycznym milionerem. Ten, aby kontrolować swoją żonę wszczepia jej do głowy tajemniczy chip. Pozwala on śledzić kobietę, obserwować i poznawać jej emocje. Hazel ucieka do swojego rodzinnego miasta, aby znaleźć schronienie u swojego starzejącego się ojca Herberta, który to postanowił znaleźć swoje szczęście u boku lalki, do złudzenia przypominającej prawdziwego człowieka.

Produkcja ta w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowie nam o miłości, rozwodzie i zemście. Będziemy świadkami najgorszych ludzkich zachowań, jakich są w stanie dokonać ludzie w imię miłości lub w imię jej zniszczenia. Serial opiera się na powieści Alisst Nutting z 2017 roku.

W głównej obsadzie znajdują się Milioti, Billy Magnussen, Ray Romano, Noma Dumezweni i Augusto Aguilera.

Premiera serialu Made for Love 1 kwietnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kroniki wampirów: Hulu stworzy serial w oparciu o dzieła Anne Rice

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.