Made for Love odnowiony na 2. sezon

29 czerwca 2021 | Newsy

Serial HBO Max Made for Love należący do gatunku czarnej komedii przyjął się i platforma postanowiła dać mu zielone światło na realizację drugiej serii.

Decyzję tą podjęto po ponad dwóch miesiącach od finału pierwszego ośmioodcinkowego finału. Pierwszy sezon tej produkcji stał się jednym z najchętniej oglądanych oryginalnych półgodzinnych serialu tego streamera.

Produkcja ta w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowiada nam o miłości, rozwodzie i zemście. Jesteśmy świadkami najgorszych ludzkich zachowań, jakich są w stanie dokonać ludzie w imię miłości lub w imię jej zniszczenia. Serial opiera się na powieści Alissy Nutting z 2017 roku.

W głównej roli występuje Cristin Milioti, która wciela się w Hazel Green, kobietę która próbuje uwolnić się z nieszczęśliwego małżeństwa z socjopatycznym milionerem. Ten, aby kontrolować swoją żonę wszczepia jej do głowy tajemniczy chip. Pozwala on śledzić kobietę, obserwować i poznawać jej emocje. Hazel ucieka do swojego rodzinnego miasta, aby znaleźć schronienie u swojego starzejącego się ojca Herberta, który to postanowił znaleźć swoje szczęście u boku lalki, do złudzenia przypominającej prawdziwego człowieka.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dziewczyny nad wyraz – recenzja 2. sezonu, czyli powroty są fajne

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy