M.O.D.O.K. – zobaczcie kto udzieli głosu animowanym superbohaterom!

}

Data: 30 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Na platformie Hulu już w maju zadebiutuje 10-odcinkowy serial animowany poświęcony superzłoczyńcy Modokowi, który występował w komiksach Marvela. Poznajcie jego głosową obsadę.

Modok przemówie głosem Pattona Oswalta. Gościnnie wystąpią Jon Hamm jako Iron man, Whoopi Goldberg jako Poundcakes, Nathan Fillion jako Wonder man i Bill Hader jako Angar the Screamer i The Leader. W obsadzie są także Melissa Furmero, Aimee Garcia, Ben Schwartz i Jon Daly.

Z tego co widzimy w serialu pojawi się naprawdę dużo różnych superbohaterów, jak wielki wpływ będą mieć na fabułę tego nie wiadomo. M.O.D.O.K. opowie o techno organicznym superprzestępcy, który stworzony został do zabijania. Posiada on umysł szalonego naukowca i prowadzi złą organizację zwana A.I.M. Jego jedynym marzeniem jest podbój świata, nie wiele mu jednak z tego wychodzi. Po latach niepowodzeń zmienia swoje priorytety. Zakłada rodzinę, jednak jego małżeństwo również wisi na włosku… Czy poradzi sobie z wszystkimi problemami?

Premiera serialu M.O.D.O.K. Już 21 maja 2021 roku na Hulu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Tyler Posey chce powrotu serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.