M.O.D.O.K. anulowany po 1. sezonie

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Animowany serial M.O.D.O.K. opowiadający o znanym z komiksów Marvela złoczyńcy został anulowany. Produkcja zadebiutowała na Hulu rok temu. Doczekała się zaledwie jednego 10-odcinkowego sezonu.

M.O.D.O.K. opowiada o techno organicznym super-przestępcy, który stworzony został do zabijania. Posiada on umysł szalonego naukowca i prowadzi złą organizację zwana A.I.M. Jego jedynym marzeniem jest podbój świata, nie wiele mu jednak z tego wychodzi. Po latach niepowodzeń zmienia swoje priorytety. Zakłada rodzinę, jednak jego małżeństwo również wisi na włosku…

Los serialu M.O.D.O.K. prawdopodobnie podzieli inna Marvelowska animacja na Hulu – Hit Monkey. Ta opowiadająca o zemście śnieżnej małpy animacja zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku i do tej pory nie doczekała się ogłoszenia kontynuacji.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron - ile zarabia Nikolaj Coster-Waldau?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.