pixel

Przeczytano:

M jak morderstwo otrzyma swoją serialową wersję!

17 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Trwają pierwsze prace nad projektem będącym serialową wersją klasycznego kryminału Alfreda Hitchcocka z 1954 roku M jak morderstwo, którego fabuła opiera się na podstawie brytyjskiej sztuki Fredericka Knotta.

Serial ukazać ma kobiecy punkt widzenia. Scenariusz do niego napisze Michael Mitnick. Produkcją zajmą się Alicia Vikander i Terence Winter. Vikander rozważana jest także do zagrania głównej roli.

Fabuła filmu opowiada o byłym tenisiście Tonym Wendice’u, który opracowuje pozornie idealny plan zamordowania swojej niewiernej żony. W tym celu szantażuje starego znajomego, którego zmusza do wykonania swojego morderczego planu. Coś jednak idzie nie tak, Margot wciąż żyje, a Wendice musi kombinować jak przechytrzyć policję, aby nie wykryła jego podstępnego planu.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również