M jak miłość – streszczenie odc. 1614

j
}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

M jak miłość streszczenie odcinka 1614 dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji o tym co działo się w Twoim ulubionym serialu – bez fake news!

Koszmar Kamila i Poli w końcu się skończy

W „M jak miłość” widzieliśmy już różne „twarze” Kamila, ale pojawienie się Poli pokazało jego najlepsze oblicze, którym bez wątpienia zaimponował fanom serialu. Kamil za każdym razem gdy wychodzi z domu boi się o życie swojej córki i Anity. Seria włamań do jego domu i zabójca, który wciąż przebywa na wolności nie dają mu chwili spokoju. Pola podarowuje notes Anicie, aby pokazać jej swoje artystyczne dzieła. Nieznajomy, który obserwował dom wykorzystał tę chwilę i napadł kobietę w ogrodzie zabierając jej notes.

Prokurator Agnieszka Olszewska radzi Kamilowi aby dla swojego i córki bezpieczeństwa wybrał się na wakacje, przynajmniej do czasu gdy policja nie schwyta sprawcy. Gryc wpada na pomysł, aby spędzić ten czas w siedlisku, w Grabinie, które Andrzej Budzyński kupił z myślą o Magdzie.

M jak miłość streszczenie odcinka 1614 - Pola przy śniadaniu

Anita w końcu zdecyduje się dać szansę Kamilowi

Mimo zagrożenia, przeciwności losu i odrzucenia Kamil wciąż nie przestaje uwodzić Anity, a wręcz ich relacja jest coraz bardziej namiętna. Gryc proponuje kobiecie nie tylko wspólny wyjazd, ale także by zamieszkali razem na stałe. Anita przekonuje się do Kamila, gdy ten przestaje na nią naciskać i staje się w pewnym sensie delikatny i opiekuńczy. Tej nocy Anita zaskoczyła Kamila odwiedzając go w jego sypialni.

M jak miłość streszczenie odcinka 1614 - Kamil Gryc, Anita i Pola

Do czego doprowadzą sąsiedzkie relacje na Deszczowej

Na Deszczowej nowy sąsiad Zduńskich wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Marszałek obserwuje każdy krok Wieśka, aby w razie problemów przyłapać go na gorącym uczynku. Filarska ma tego wszystkiego dosyć i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i osobiście zająć się problemem. Kobieta bardzo spodobała się sąsiadowi przez co zdecydował się nawet na sąsiedzką wizytę z ciastkiem, aby miło porozmawiać przy kawie.

ZOBACZ TEŻ  M jak miłość - streszczenie odc. 1604

Wiesiek dostaje możliwość dorobienia u Zduńskich przy pracach ogrodowych, co bardzo nie podoba się Wojtkowi. Krystyna jednak jest stanowczą kobietą i stawia warunek albo w tym ogrodzie będzie spokój, albo wszyscy będą mieli do niego zakaz wstępu. Tym razem Wojtek będzie musiał dyskretniej przyglądać się sąsiadowi, który jego zdaniem za bardzo zainteresował się Krysią.

M jak miłość streszczenie odcinka 1614 - Zduńscy (Kinga i Piotrek) oraz Wojtek

Ominął Cię poprzedni odcinek serialu „M jak miłość” – przeczytaj streszczenie odcinka 1613 i bądź na bieżąco!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze