M jak miłość – streszczenie odc. 1613

j
}

Data: 12 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Argasiński bez względu na wszystko zatrzyma Patrycję w domu

W tym odcinku serialu „M jak miłość” Patrycja po kryjomu spotyka się z Martą, której zwierza się ze swojego planu. Kobieta postanawia w końcu opuścić męża, aby przestać żyć w toksycznym związku. Oczywiście Argasiński ma ludzi od tego, aby pilnowali jego żonę, dzięki czemu od razu otrzymuje informację o odwiedzinach Marty, planowanym wyjeździe i zakupie biletu na pociąg.

W tej sytuacji, by zatrzymać Patrycję w domu, Argasiński zwraca się o „pomoc” do znajomego lekarza psychiatry – okłamuje go podkreślając pogarszający się stan psychiczny jego żony. Po powrocie do domu postanawia wdrożyć w życie swój egoistyczny plan. Argasiński małymi krokami zamierza doprowadzić Patrycję do załamania, ale w taki sposób, aby sama w to uwierzyła. Plan zaczyna od wylania wody z wazonu, przez co Patrycja już jest zmieszana bo jest pewna, że uzupełniała kwiatom wodę.

M jak miłość - Patrycja żona Argasińskiego

W „M jak miłość” prawda zawsze wychodzi na jaw – prędzej czy później

Argasiński swoim zastępcą w klinice uczynił Karnowskiego – znienawidzonego lekarza przez znaczną część personelu. Olek, gdy zdał sobie z tego sprawę w złości udał się do szefa, ale nic to nie dało – został po prostu oszukany, zlekceważony i w pewien sposób wykpiony. Na tę chwilę nikt poza Karnowskim i Argasińskim nie zna prawdziwego powodu zmiany wyboru zastępcy – tym dwóm doskonale realizuje się karalne interesy.

Czyżby Aneta nie była jednak jedynaczką?

Aneta przygarnia do siebie Karolinę, która nie miała się gdzie podziać. Po powrocie Olka do domu, dziewczyna postanawia się wyprowadzić do wynajętego mieszkania. Nastolatka ta jednak często wpada w kłopoty, przez co za każdym razem prosi o pomoc Anetę, gdyż z nikim innym nie ma tak bliskiego kontaktu. Aneta ingerowała w sporach koleżeńskich nastolatki, zdrowotnych oraz tym razem piłkarskich, gdy przyszło jej rozmawiać z trenerem, aby dał jej ostatnią szansę.

ZOBACZ TEŻ  M jak miłość – streszczenie odc. 1612

Aneta podwozi nastolatkę na cmentarz, gdyż ta jeszcze przed wyjazdem chciała odwiedzić grób ojca. Jak zawsze o czymś musiała zapomnieć… w samochodzie zostawiła telefon. Chodakowska chcąc oddać zgubę, orientuje się, że na grobie jej ojca znajdują się kwiaty kupione przez Karolinę. Kobieta chcąc dowiedzieć się więcej o swoim ojcu dzwoni do matki, aby potwierdzić czy miał on jeszcze jedno dziecko. Wszystkie znaki wskazują na to, że Aneta nie jest jedynaczką. Czy w kolejnym odcinku serialu „M jak miłość” wszystko się wyjaśni?

m jak milosc 4 1

Cieplej na sercu zrobi się nie tylko Iwonie, ale i Aleksandrze

Mama Chodakowskiego – Aleksandra, spotyka przy Bistro swoją miłość sprzed lat – Janusza Wójcika. Mama Anety – Iwona jest oczkiem w głowie Gutowskiego. Stryj Franki na wszystkie sposoby stara się zaimponować kobiecie. Dedykowany koncert na żywo przekonał Iwonę, aby towarzyszyła mężczyźnie podczas zabawy weselnej Franki i Pawła.

m jak milosc 2 3

Ominął Cię poprzedni odcinek serialu „M jak miłość” – przeczytaj streszczenie odcinka 1612 i bądź na bieżąco!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze