M jak miłość – streszczenie odc. 1610

j
}

Data: 2 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

W dzisiejszym odcinku serialu „M jak miłość” Andrzej po raz kolejny udowodnił, że z miłości zrobi wszystko

Odcinek rozpoczyna się sceną ze szpitala, w którym wylądowała Magda ze względu na pogorszenie się jej stanu zdrowia. Pomimo że kobieta już czuje się lepiej to bardzo stresuje ją czas oczekiwania na wyniki biopsji serca. Andrzej przygotował w tajemnicy niespodziankę i dokonał zakupu siedliska. Magda udaje się do gabinetu profesora, którego zagaduje, obdarowuje ulubionymi kwiatami jego żony oraz prosi o wypisanie przepustki na wcześniejsze wyjście ze szpitala. Oczywiście nie w sposób odmówić tak dynamicznej i charyzmatycznej kobiecie.

Przed szpitalem czeka już Paweł, który ma zamiar porwać Magdę i w ramach tajnej misji odbiera z Bistro specjalnie przygotowane dla niej smakołyki. Ta dwójka przyjaciół spędza miło czas nad Wisłą, gdzie cieszą się piękną pogodą oraz rozmawiają o życiu, przeszłości i ich dawnych uczuciach. Te miłe, wspólne chwile przerywa telefon od Andrzeja, który odebrał już wyniki Magdy. Małżeństwo wspólnie wraca do mieszkania w którym wyjawia żonie, że nie ma żadnych komplikacji i wszystkie wyniki okazały się być dobre.

Nadszedł czas, aby zabrać żonę na wycieczkę do siedliska. Andrzej jest nieco rozczarowany, po tym jak Magda wyśmiała pomysł pobytu w tym miejscu, ponieważ z góry założyła, że zostają tam na tydzień i sami muszą sprzątać i gotować. Ta kobieta jednym zdaniem umie zdemotywować człowieka. Na szczęście romantyczny spacer po posesji i okolicy sprawia, że pani Budzyńska bardzo dokładnie ogląda otaczającą ją przyrodę. Niewiele czasu potrzeba było, aby zakochać się w tym miejscu i wymarzyć sobie posiadanie takiego ogrodu.

Do siedliska przyjeżdża Paweł z Franką, która prosi Magdę, aby została jej druhną i świadkową na ślubie. Gdy wszyscy cieszą się chwilą, Budzyński wyznaje żonie, że chciałby, aby przyjeżdżali w to miejsce przez wiele kolejnych lat – bo siedlisko należy już do niej.

ZOBACZ TEŻ  Netflix - co nowego zobaczymy w marcu 2018?
M jak miłość - Magda Budzyńska

Ślub Franki i Pawła w „M jak miłość” nie wszystkim jest na rękę

Majka nie wykonuje skrupulatnie swojej pracy, a wręcz ją zaniedbuje i przysypia w Bistro – przez co Ala zwraca jej uwagę po raz ostatni. Miejsce w którym Paweł trzyma klucze od drzwi rowerowni zostaje zauważone przez Majkę. Już wiadomo, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Pp raz kolejny Majka okrada bistro, z części pieniędzy, które są w kasetce – to jednak nie umyka byłemu narzeczonemu Franki.

Krzysiek wciąż pojawia się w Bistro pod pretekstem dowozów składników, tym razem podejmuje próbę wproszenia się na ślub do Franki. Pracownicy Bistro zostają poinformowani, że jeżeli jeszcze raz powtórzy się manko w kasie to zostanie o tym poinformowana Kinga, a braki będą potrącone im z wypłaty.

Stryj Franki próbuje znaleźć swoją drugą połówkę, natomiast zamiast umówić się z kobietą z portalu randkowego, omylnie zrobił to poprzez portal agencji towarzyskiej – spotkanie zakończyło się zanim zdążyło się tak naprawdę rozpocząć. Stryj jednak postanawia dalej szukać miłości swojego życia. W Bistro pojawia się kobieta w czerwonej kreacji (mama Anety), która zaintrygowała stryja Franki.

Majka wkrada się do rowerowni Zduńskiego, w której zostaje przyłapana przez Krzyśka – akurat jemu taki rozwój wydarzeń bardzo odpowiada. Złodziejka deklaruje się zrobić wszystko, aby tylko Paweł nie poznał prawdy.

m jak milosc 1

Przeczytaj co działo się w poprzednim odcinku serialu „M jak miłość” ➔ streszczenie odcinka 1609.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze