Paweł i Franka

M jak miłość – streszczenie odc. 1604

6 października 2021 | Newsy

j

Jak Paweł poradzi sobie z drastycznym powrotem przeszłości?

Fani doskonale pamiętają i zdają sobie sprawę jak burzliwie wyglądały historie miłosne Pawła Zduńskiego. Wiele kobiet, wiele związków, brak stabilności i niezliczone problemy. Pozytywie zadziwiającym wątkiem było pojawienie się Franki w życiu Pawła. Bohater jest na naprawdę dobrej drodze ku poślubienia narzeczonej, która wybrała już dla siebie nieziemską suknię ślubną, którą z pewnością zachwyci wszystkich gości weselnych. Nie ma jednak w życiu tak łatwo. Pojawienie się Majki Chojnackiej – krzywdzącej przeszłości o której zarówno Paweł jak i jego bliscy chcieliby zapomnieć. Nie można dać się zwieść zapewnieniom o zmianie, odpuszczeniu i dobrych intencjach. Pomimo wyciągnięciu pomocnej ręki, aby pomóc stanąć na nogi, Majka nie traci okazji na drobne, niezauważalne kradzieże pieniędzy w bistro, które przeznacza na narkotyki. Dziewczyna otrzymuje ostrzegawczy telefon przed nieobliczalnym mężczyzną. Jak daleko posunie się Chojnacka w swoich podstępnych działaniach? Czy sprowadzi nieszczęście na Pawła?

d232f0a238d7021ea5dba5030890.1000

Młodzieńcza miłość potrafi być przewrotna. Ania z Damianem stanowili nierozłączną parę, można by rzecz, że byli jak „papużki nierozłączki”. Pojawienie się Wareckiego sporo tutaj namieszało. Nauczyciel języka polskiego namieszał nastolatce w głowie, ale mam wrażenie, że Damianowi jeszcze bardziej. Chłopak posuwa się o krok za daleko i wysyła w imieniu Ani maila do nauczyciela z niestosowanym zdjęciem dziewczyny. Gdyby tego było mało, kolejny wysłany w imieniu nastolatki mail skierowany jest do dyrektora szkoły – w którym informuje, że to Warecki zakochał się w Ani. Rezygnacja nauczyciela wydaje się być w tej sytuacji najprostszym rozwiązaniem problemu, ale czy tak się to zakończy? Jakie konsekwencje swoich czynów będzie musiał ponieść Damian i czy ze złości zrobi jeszcze coś głupiego?
Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki.

ZOBACZ TEŻ  The Sandman – pierwsze spojrzenie na Sen!
ad1b2dea35859562d8ffe47d3249.1000

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram